Logo Gmina Żytno

News

News zdjęcie id 67

Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości 2015

Regionalna Izba Przemysłowo - Handlowa w Radomsku zaprasza do udziału w szóstej edycji Radomszczańskiego Konkursu Przedsiębiorczości.
Ideą Konkursu jest wyróżnienie i promocja rodzimych firm, ich potencjału i dorobku oraz pobudzenie kreatywności i aktywności młodzieży szkolnej do podejmowania inicjatyw gospodarczych. Tegoroczna edycja Konkursu organizowana jest w kategoriach: Firma Rodzinna Roku, Produkt Roku (w tym Usługa Roku i Kontrakt Roku) i Biznesplan Roku.
Zgłoszone do rywalizacji przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych Biznesplany powinny być realne, racjonalne, adekwatne kosztowo i innowacyjne a wartość projektu będącego jego przedmiotem nie może przekroczyć kwoty 75 000,00 zł.
Produkt Roku powinien charakteryzować się m.in.: wysokim poziomem sprzedaży/realizacji, innowacyjnością, transferem wiedzy i technologii, a także wyróżniać się pod względem wpływu na promocję regionu i zasięg oddziaływania rynkowego.
W tegorocznej edycji Konkursu, potencjału szukać będziemy też w firmach rodzinnych, do których adresowana jest nowa kategoria tj. Firma Rodzinna Roku. Aplikujący do niej powinni spełniać m.in. takie kryteria jak: prowadzenie firmy o charakterze rodzinnym, jej renoma, jej postrzeganie na rynku jako przedsiębiorstwa z tradycjami, elastyczne podejście do organizacji pracy oraz potrzeb zgłaszanych przez klientów/kontrahentów, indywidualne podejście do pracowników, rodzinna atmosfera, nieformalna struktura przedsiębiorstwa.
Patronami konkursu są Prezydent Miasta Radomska, Starosta Powiatu Radomszczańskiego i ESBANK Bank Spółdzielczy.
Zwycięzcy tj. trzy firmy i troje uczestników zakwalifikowanych do drugiego etapu Konkursu otrzymują Certyfikat Laureata Konkursu w kategorii Firma Rodzinna Roku, Produkt Roku i Biznesplan Roku.
Natomiast firma i/lub uczestnik, która uzyska najwyższą ocenę Kapituły w drugim etapie Konkursu, otrzyma Statuetkę Firma Rodzinna Roku, Produkt Roku i Pakiet promocyjny oraz Statuetkę Biznesplan Roku i nagrodę rzeczową lub finansową. Dodatkowo laureaci w kategorii Biznesplan Roku, którzy zadeklarują podjęcie działalności gospodarczej w okresie do 1 roku od rozstrzygnięcia konkursu, ESBANK Bank Spółdzielczy ufunduje nagrodę w postaci nieodpłatnego, rocznego prowadzenia firmowego rachunku bankowego – biznES Elastyczny.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się  w dniu 18 kwietnia 2014r w Hotelu TED w Radomsku.
Zgłoszenia do udziału w Konkursie przyjmowane będą w Sekretariacie Konkursu w siedzibie Regionalnej Izby Przemysłowo- Handlowej w Radomsku, ul. Kościuszki 6 pokój 210 w terminie do 25 marca 2015r.
Regulamin i dokumentacja konkursowa jest dostępna na stronach internetowych Regionalnej Izby Przemysłowo - Handlowej w Radomsku, Urzędu Miasta Radomska, Starostwa Powiatowego i ESBANKU Banku Spółdzielczego, urzędów gmin Powiatu Radomszczańskiego, mediów będących patronami konkursu, a także przekazana do innych organizacji zrzeszających lokalnych przedsiębiorców oraz szkół ponadgimnazjalnych Radomska i Powiatu Radomszczańskiego.

Serdecznie zapraszamy !
Rada Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej w Radomsku

 Regulamin i dokumentacja konkursowa

Wójt gminy zaprasza

<p><strong>mgr inż. Mirosław Ociepa</strong></p>

mgr inż. Mirosław Ociepa

Przyjęcia interesantów:

Urząd Gminy Żytno

ul. Krótka 4
97-532 Żytno
tel.: 34 327-70-01
fax: 34 326-90-10
e-mail: urzadgminy@zytno.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

lipiec 2024
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.